PolishGermanEnglish

Popularne wycieczki

Średniowieczny Wrocław

Wycieczki meleksem po Wrocławiu

Wycieczki nowoczesnymi meleksami dla małych i dużych grup. Najnowsze meleksy we Wrocławiu z klimatyzacją i ogrzewaniem!

Dowiedz się więcej

Wrocław w Pigułce

Rejsy statkiem po Wrocławiu

Rejsy statkiem po Odrze. Statki pasażerskie, parostatki, gondole i katamarany. Największa oferta we Wrocławiu!

Dowiedz się więcej

Wycieczka Wrocław Klasycznie

Wycieczki tramwajem zabytkowym

Wycieczki tramwajem zabytkowym po Wrocławiu. Podróż w czasie do początków XX wieku! Już od 999 zł/grupę. 

Dowiedz się więcej

Wybierz swoją aktywność

Zwiedzanie Wrocławia

– Europejskiej Stolicy Kultury 2016!

Zapraszamy do Wrocławia, stolicy Dolnego Śląska, jednego z najpiękniejszych zakątków i regionów Polski. Nieodkrytego, tajemniczego, pełnego przepięknych zabytków, krajobrazów i atrakcji turystycznych.

Największa oferta wycieczek we Wrocławiu! Tematyczne spacery piesze, przejażdżki i rejsy po Odrze. Usługi przewodnickie na najwyższym poziomie. Kompleksowa obsługa grupy zorganizowanej i indywidualnej. Szybka rezerwacja i natychmiastowe potwierdzenie usługi w każdym terminie. Zaufało nam już kilkaset grup z Polski i z zagranicy.

Wycieczki po Wrocławiu

Wybierz ofertę dla siebie: wycieczkę z przewodnikiem, przejażdżkę meleksem lub rejs parostatkiem bez przewodnika. W ofercie spacery tematyczne po Starówce dla dorosłych i dla dzieci: „Wrocław klasycznie“ i „Na szybko“. „Szlakiem krasnali i legend“, „Wrocław z degustacją“, wycieczka panoramiczna „Wrocław z lotu ptaka“, „Tajemniczy Wrocław“ po zmroku, „Szlakiem piwnym po Wrocławiu“ i „Wycieczka po Wrocławiu z dawnymi fotografiami“ a także wiele rodzajów przejażdżek po mieście (meleksy, segwaye i zabytkowe tramwaje) oraz rejsy parostatkami, katamaranami i gondolami po Odrze. Wycieczki z klimatem po Wrocławiu i Dolnym Śląsku. Nie do opowiedzenia – do zobaczenia!

Twój przewodnik po Wrocławiu
– profesjonalnie i z poczuciem humoru!

Licencjonowani przewodnicy pasjonaci zapraszają na zwiedzanie miasta. Odkryj z nami piękną i zabytkową stolice Dolnego Śląska! Europejską Stolice Kultury 2016! Gwarantujemy udaną wycieczkę i świetną zabawę.

Zarezerwuj wycieczkę

w trzech prostych krokach

znajdź interesującą Cię
wycieczkę w naszej ofercie

złóż rezerwację
wycieczki

poczekaj na potwierdzenie
rezerwacji

Wycieczki piesze

wszystkie wycieczki

Wrocław w Pigułce

"Wrocław na szybko 2 h"

2-godzinna wycieczka po Wrocławiu. Najpiękniejsze zabytki i atrakcje Wrocławia w pigułce. Rynek, Ostrów Tumski i Promenada nad Odrą! Wrocław w pigułce. Zwiedzanie Wrocławia pełne humoru i niesamowitych opowieści. Na wycieczkę zaprasza licencjonowany przewodnik miejski Artur Wawrzyniak!

Dowiedz się więcej

Wycieczka Wrocław Klasycznie

"Wrocław klasycznie 3,5 h"

3,5-godzinny spacer po Wrocławiu. Najpiękniejsze zabytki i atrakcje Wrocławia. Wycieczka ze wstępem na Uniwersytet Wrocławski (Aula Leopoldyna i Oratorium Marianum), Wieżę Matematyczną i do Katedry Jana Chrzciciela. Najpopularniejsza wycieczka po Wrocławiu! Zaprasza przewodnik wrocławski Anna Zychla!

Dowiedz się więcej

Wycieczka Wrocław Klasycznie

"Szlakiem krasnali dla dorosłych 2 h"

2-godzinne zwiedzanie Wrocławia nawiązujące do czasów „Pomarańczowej Alternatywy“, formacji happeningowej Waldemara „Majora“ Frydrycha – twórcy pomysłu wrocławskich krasnali. W programie wrocławskie krasnale i miejsca związane działalnością ruchu antykomunistycznego 1982-1988.

Dowiedz się więcej

Wycieczki weekendowe od 29 zł

wszystkie wycieczki

Wrocław w Pigułce

„Opowieści z dreszczykiem” Nocne zwiedzanie Wrocławia

„Opowieści z dreszczykiem” Regularna weekendowa wycieczka po Wrocławiu z przewodnikiem po Starym Mieście: Rynek, Dzielnica Żydowska, Wzgórze Liebicha, Promenada nad Odrą i widok na Ostrów Tumski. Spacer pełen niesamowitych opowieści i zapomnianych miejsc. Już od 29 zł/os. 

Dowiedz się więcej

Wycieczka Wrocław Klasycznie

„Parostatkiem w piękny rejs” Spacer po Wrocławiu z rejsem

„Parostatkiem w piękny rejs”. Wycieczka weekendowa regularna. Spacer z przewodnikiem i rejs po Odrze! Doskonałe połączenie opcji zwiedzania miasta. Godzinny spacer – największe zabytki Starego Miasta i godzinny rejs parostatkiem po Odrze. Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę i 12.00! (Od maja do pażdziernika) 

Dowiedz się więcej

Średniowieczny Wrocław

„Tajemnice, legendy i czarownice…” Wycieczka z Mostkiem Czarownic

„Tajemnice, legendy i czarownice…” Przepiękna trasa turystyczna obejmująca największe atrakcje Starego Miasta. Mnóstwo ciekawych historii i tajemniczych miejsc. Legenda o Dzwonie Grzesznika – na życzenie wejście na Mostek Czarownic i panorama na Starówkę. Wycieczka po Wrocławiu dla dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej

Z naszego bloga

więcej wpisów

Wyróżnienie od Prezydenta Wrocławia

Wyróżnienie od Prezydenta Wrocławia

Wyróżnienie od Prezydenta Wrocławia W dniu 31.01.24 otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Miasta Wrocławia wyróżnienie za naszą prace na rzecz rozwoju turystyki w mieście.   Panie Prezydencie, bardzo dziękujemy za wyróżnienie i podziękowanie. WroclawCityTour.pl  ...

czytaj dalej
Enusią po Wrocławiu

Enusią po Wrocławiu

Wycieczka tramwajem zabytkowym po Wrocławiu (Konstal N) Dla wszystkich, którzy lubią czar dawnych tramwajów zabytkowych. Przejazd po Wrocławiu słynną N-ką z lat 60-tych. Kultowy polski tramwaj produkowany przez zakłady Konstal w Chorzowie. Był to pierwszy powojenny...

czytaj dalej
Ogórkiem po Wrocławiu

Ogórkiem po Wrocławiu

Wycieczka po Wrocławiu retro-autobusem Jelcz 043! Dziś słów kilka o legendarnym „Ogórku“ - kultowym modelu, królu polskich szos o skromnej nazwie Jelcz 043. Popularny "Ogórek" we Wrocławiu (kilka słów z przeszłości) Produkowany przez Jelczańskie Zakłady Samochodowe do...

czytaj dalej

4.7/5 na GetYourGuide.com

#8 na 77 – TripAdvisor.com