PolishGermanEnglish

Wycieczki weekendowe od 30 zł/os.

Wycieczki weekendowe po Wrocławiu odbywające się w każdy piątek, sobotę i niedzielę w godz. 12.00, 13.00, 14.30, 16.00 i 18.00. Już od 30 zł/os.! Więcej szczegółów poniżej. Wrocław na weekend. Weekend we Wrocławiu.

PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA GODZ. 18.00

„Opowieści z dreszczykiem”

Nocne zwiedzanie Wrocławia (cały rok)

„Opowieści z dreszczykiem” (1,5 h) Wycieczka z licencjonowanym przewodnikiem jedną z najpiękniejszych widokowo tras turystycznych po Starym Mieście, …Rynek, Dzielnica Żydowska, Wzgórze Liebicha, Promenada nad Odrą i widok na Ostrów Tumski. Mnóstwo ciekawych historii i niesamowitych opowieści. Nieznane zaułki miasta, tajemnicze wydarzenia i postaci. Na trasie dwa punkty widokowe na oświetlony Wrocław! Możliwe spotkanie z latarnikiem! Sympatycznie i z poczuciem humoru. Dla dorosłych i dla dzieci!

KUP BILET: https://evently.pl/profile/wroclawcitytourpl

SOBOTA i NIEDZIELA GODZ. 13.00

„Parostatkiem w piękny rejs”

Spacer po Wrocławiu z rejsem (2023)

„Parostatkiem w piękny rejs”. (2 h) Spacer z przewodnikiem i rejs po Odrze! To doskonałe połączenie opcji zwiedzania miasta. Godzinny spacer i największe atrakcje i zabytki Starego miasta i godzinny rejs parostatkiem po Odrze. Rozpoczynamy od godzinnego spaceru po wrocławskim Rynku. Uniwersytet, dawne więzienie miejskie, dawna dzielnica targowa Stare Jatki i Promenada nad Odra.

SOBOTA GODZ. 16.00

„Tajemnice, legendy i czarownice…”

Spacer z wejściem na Mostek Pokutnic. (cały rok)

„Tajemnice, legendy i czarownice…” (1,5 h) Przepiękna trasa turystyczna obejmująca największe atrakcje Starego Miasta, Ostrowa Tumskiego i Promenadę nad Odrą. Mnóstwo ciekawych historii i tajemniczych miejsc. Legenda o Dzwonie Grzesznika – na życzenie wejście na Mostek Czarownic i panorama na Starówkę. Zagadki i tajemnice Starego Miasta. „Co mówią wrocławskie krasnale?” …Sympatycznie i z poczuciem humoru. Dla dorosłych i dla dzieci.

KUP BILET: https://evently.pl/profile/wroclawcitytourpl

NIEDZIELA GODZ. 14.30

„Tramwajem zabytkowym po Wrocławiu”

Przejażdżka z przewodnikiem (2022)

Podróż w czasie do przedwojennego miasta Breslau (Wrocław)! Godzinna przejażdżka oryginalnym zabytkowym tramwajem i krótki spacer po Starym Mieście. A wszystko z licencjonowanym przewodnikiem miejskim! Trasa wycieczki tramwajowej obejmuje ul. Świdnicką, Dworzec Główny, Most Pokoju, Ostrów Tumski, Most Grunwaldzki, Halę Stulecia i Most Zwierzyniecki. Trasa wycieczki pieszej to krótki spacer po Rynku.

SOBOTA GODZ. 11.00

„Wrocław w pigułce 2 h”
Spacer z przewodnikiem po Wrocławiu (cały rok)

Podczas 2-godzinnego spaceru z przewodnikiem poznasz najpiękniejsze zabytki i atrakcje Starego Miasta we Wrocławiu! Podczas wycieczki zobaczysz Rynek i okolice, Uniwersytet Wrocławski, Ostrów Tumski i Promenadę nad Odrą. Czeka na ciebie mnóstwo ciekawych historii związanych z Wrocławiem. Będzie tajemniczo i czasem zabawnie! Po drodze czaka nas mnóstwo pięknych widoków i pasjonujących opowieści. Spacer dla dużych i małych!

KUP BILET: https://evently.pl/profile/wroclawcitytourpl

Masz pytania?

Napisz do nas: kontakt@wroclawcitytour.pl
Wyślij wiadomość SMS/WhatsApp: +48 513 946 946
Zadzwoń: +48 513 946 946