PolishGermanEnglish

Wycieczki całodniowe po Wrocławiu

Indywidualne wycieczki piesze z przewodnikiem połączone ze zwiedzaniem zabytków i rejsem statkiem w cenie już od 399 zł/grupę.

Nr 029 Jeden dzień we Wrocławiu

Nr 029 Jeden dzień we Wrocławiu

Jeden dzień we Wrocławiu 5-godzinne zwiedzanie Wrocławia. Całodniowa wycieczka po Wrocławiu obejmująca największe atrakcje miasta. Stare Miasto, Ostrów Tumski i rejs parostatkiem do Hali Stulecia (UNESCO). Dodatkowo wejście do Panoramy Racławickiej, na Uniwersytet Wrocławski, do Katedry, Ogrodu Japońskiego i pokaz Fontanny .

czytaj dalej
Nr 030 Dwa dni we Wrocławiu

Nr 030 Dwa dni we Wrocławiu

2 dni we Wrocławiu 2-dniowa wycieczka po Wrocławiu z sympatycznym przewodnikiem. (2 X 5 godzin) Program zwiedzania obejmuje największe atrakcje miasta, rejs statkiem i wizyty w najatrakcyjniejszych wrocławskich muzeach. Moc atrakcji i wrażeń dla każdego! Dwa aktywne dni we Wrocławiu. Zwiedzanie nie wymaga przemieszczania się autobusem.

czytaj dalej
Nr 031 Trzy dni we Wrocławiu

Nr 031 Trzy dni we Wrocławiu

3 dni we Wrocławiu. Wycieczka 3-dniowa po Wrocławiu z sympatycznym przewodnikiem. Program obejmuje wszystkie największe zabytki i atrakcje miasta. W programie wycieczki spacer pieszy po Wrocławiu, rejs statkiem i wizyty w najciekawszych muzeach miasta. Sympatycznie i z humorem! Zwiedzanie nie wymaga przemieszczania się autobusem.

czytaj dalej

Masz pytania?

Napisz do nas: kontakt@wroclawcitytour.pl
Wyślij wiadomość SMS/WhatsApp: +48 513 946 946
Zadzwoń: +48 513 946 946