PolishGermanEnglish

WroclawCityTour.pl od 2007 roku

Historia i działalność firmy

Nasza firma WroclawCityTour.pl powstała w roku 2007 w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Działanie 2.5. „Promocja przedsiębiorczości” we Wrocławskiej Szkole Przedsiębiorczości dla Starterów.

Nasza pasja to Wrocław i Dolny Śląsk! Jako pierwsi we Wrocławiu wprowadziliśmy na rynek pakietową sprzedaż usług turystycznych po mieście. Poza spacerami pieszymi zaoferowaliśmy zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska zabytkowymi tramwajami, meleksami, rikszami, zabytkowymi samochodami, wycieczki z degustacją oraz rejsy statkiem, parostatkiem i gondolą. Klient decyduje samodzielnie jaki pakiet usług mu odpowiada.

Już od samego początku działania skoncentrowaliśmy się na prowadzeniu usług przewodnickich z wykorzystaniem najnowszych technologii w zakresie oprowadzania grup turystycznych. Aby uprzyjemnić turystom zwiedzanie firma korzysta z najnowszego systemu transmisji bezprzewodowej głosu TourGuide 2020 niemieckiej firmy Sennheiser.

6.02.2009 zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy podmiot turystyczny regionu Dolnego Śląska w kategorii TOUROPERATOR zorganizowanym przez Dolnośląską Organizację Turystyczną i Gazetę Wrocławską Polska The Times. („Najlepsze Dolnośląskie”).

W roku 2015 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę i certyfikat „Winner 2015 Certivicate of Excellence” amerykańskiego portalu turystycznego TripAdvisor za pozytywne opinie zadowolonych turystów odwiedzających Wrocław w roku 2015.

W roku 2018 po raz drugi otrzymaliśmy nagrodę i certyfikat „Winner 2018 Certivicate of Excellence” amerykańskiego portalu turystycznego TripAdvisor za pozytywne opinie zadowolonych turystów odwiedzających Wrocław w roku 2018. Zobacz recenzje

W roku 2018 otrzymaliśmy tytuł TOP Partner GetYourGuide – największej internetowej platformy przewodników turystycznych i wycieczek na świecie. Zobacz recenzje

Aktualna oferta 2023 to wynik wieloletniej pracy naszego zespołu, przewodników – pasjonatów miasta Wrocławia i regionu Dolnego Śląska.

W ramach naszych usług przygotujemy program zwiedzania, zarezerwujemy miejsca wstępu, polecimy odpowiedni hotel i restaurację z regionalną kuchnią. Już nie musisz się o nic martwić – jesteś w dobrych rękach!

Wycieczki po Wrocławiu z klimatem… na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie!

Marcin Robak, licencjonowany przewodnik po Wrocławiu (założyciel WroclawCityTour.pl)