PolishGermanEnglish

Referencje i Opinie

Zaufały nam już setki grup… Dziękujemy! Jesteśmy dla Was!

Bardzo jesteśmy zadowoleni z wycieczki i tego jak pani Krystyna nas oprowadziła. Na pewno w przyszłości skorzystamy z Państwa usług. Jeszcze raz dziękujemy.

Aleksandra Radziwon

Dziękujemy bardzo za wycieczkę z panem Marcinem. Wszyscy są bardzo zadowoleni. pan Marcin ma niesamowitą wiedzę i z ogromnym zainteresowaniem opowiada bardzo ciekawe fakty i historie Wrocławia. Proszę przekazać pozdrowienia dla pana Marcina.”
Pozdrawiamy serdecznie
Ewa Łabęcka

Bardzo dziękuję za sprawną organizację wycieczki. Goście byli bardzo zadowoleni.”
Z wyrazami uznania
Monika Boberska

Witam! Serdecznie dziękuję za obie wycieczki i wspaniałych przewodników. Z pewnością są godni polecenia!”
Pozdrawiam
Celina Prondzińska

Gmina Miejska Tczew

Serdecznie witamy!
Grupa odwiedzających uczniów klasy turystycznej z Chodzieskiego Centrum Edukacji Zawodowej chciałaby serdecznie podziękować za niezwykłą podróż po Wrocławiu z Waszym przewodnikiem. Panią Renatą. Dzięki kompetencji i umiejętności w dostosowaniu sie do oczekiwań grupy nie mieliśmy czasu na nudę i jesteśmy zachwyceni jej poziomem wykwalifikowania.”
Z turystycznym pozdrowieniem!
Uczniowie IV Technikum Obsługi Turystycznej w Chodzieży

Witam serdecznie,
chciałabym podziękować za wczorajszą wycieczkę. Moi goście byli bardzo zadowoleni. Pomysł zwiedzania na segwayach bardzo im przypadł do gustu.”
Dziękuję
Joanna Golec

Vermeiren Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry Panie Pawle,
Dziękuję za udaną współpracę i interesujący tour po Wrocławiu.
Piotr Kokorczak

Kierownik Działu Office Manager, Politechnika Opolska

Bardzo dziękuję za organizację wycieczki. Wszystko ok. Przewodnicy – super!
Iza Gwóźdź

Biuro Podróży "METRO"

Dziękujemy za profesjonalną i miłą obsługę.

Elżbieta Głuch

Sekretariat, Miejska Biblioteka Publiczna

Dziękujemy za super wycieczkę
i pozdrawiamy!
Justyna Pawłowska

Chciałabym serdecznie podziękować za dwie wycieczki po Wrocławiu. Jesteśmy bardzo wymagającą grupę plastyków i mieliśmy ogólnie trudny i bardzo wyczerpujący program całościowy. Zarówno jednak spacer wieczorny z przewodnikiem jak i spacer „dla wytrwałych” następnego dnia były dla nas bardzo udane! Program był bardzo starannie przygotowany i bardzo ciekawy. Duże uznanie i słowa wdzięczności dla Pana Przewodnika! Nie często się zdarza, ze przewodnik ma tak dobry kontakt z grupą. Był nie tylko kompetentny, ciekawy, z inicjatywą – ale jednocześnie bardzo sympatyczny. Zwiedzanie miasta było więc dla nas prawdziwą przyjemnością. Jako organizator wycieczki i historyk sztuki bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Sylwia Kuszewska

bardzo dziękuję za wycieczkę. Goście byli zachwyceni.
Dominika

Event Manager, Euro M Sp. z o.o.

Dzień dobry Panie Marcinie!!!
Dziękując serdecznie za udaną współpracę przy realizacji wycieczki po Kotlinie Kłodzkiej w dniu 1.05. zorganizowanej dla naszej grupy francuskiej gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za bardzo dobrą i profesjonalną obsługę Aldony
Krzysztof Garbicz

Dyrektor ds. handlowych

Bardzo dziękujemy za miłe oprowadzanie i pełen profesjonalizm!
Ola P.

Bardzo dziękujemy za super TOUR po Wrocławiu, miał pan rację, pan Norbert to profesjonalista! Do następnego razu!
Karol Kundzicz

Dziękuję w swoim imieniu i młodzieży za wspaniałą podróż po przepięknym Wrocławiu.
A. Zaworska

Dobry wieczór,
piszę, żeby serdecznie podziękować za wspaniałe oprowadzenie po magicznym Wrocławiu. Pani przewodnik rewelacyjna! Pomocna, sympatyczna, świetnie przygotowana. jak zwykle Państwa firma na najwyższym poziomie!
Ewa Rutkowska

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gliwicach

Bardzo dziękujemy za pokazanie nam waszego pięknego miasta. Pani Agnieszka cudownie przekazała nam historię Wrocławia. To był mile spędzony czas!
Bożena Dorżynkiewicz

Kierownik gospodarczy

Dzień dobry,
chciałbym tą drogą podziękować Panu za przygotowanie wycieczki dla naszej grupy. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni z jej przebiegu. Kierują serdeczne podziękowania dla pana Norberta, który swym profesjonalnym wykładem i ludzkim podejściem zdobył wielką sympatię. Raz jeszcze dziękuję.
Petr Czapek

W imieniu Dyrekcji oraz Uczniów Zespołu Szkół Budowlanych ZSB Chemobudowa Kraków S.A. pragną gorąco podziękować za profesjonalną obsługę naszej grupy w trakcie zwiedzania Wrocławia przez Państwa biuro. Dysponujecie Państwo różnymi wariantami wycieczek w zależności od potrzeb i wymagań danej grupy. Ja wybrała pakiet 2-godzinny Wrocław na szybko. Zarówno młodzież jak i my opiekunowie byliśmy zachwyceni profesjonalizmem i sposobem przekazywania wiedzy o tym pięknym mieście przez przewodnika, który z humorem opowiadał o zabytkach. W trakcie spaceru przewodnik zaangażował młodzież do wspólnej zabawy w szukanie wrocławskich krasnali – co było dla moich uczniów dodatkową atrakcją. Rok temu moja koleżanka również korzystała z Waszych usług i poleciła mi skontaktować się z Wami. Muszę powiedzieć, że nie zawiedliśmy się. W przyszłym roku to ja polecę innej klasie skorzystanie z Waszych usług!”
Gorące pozdrowienia z niegorącego już Karkowa
Beata Towarnicka

Dzień dobry,
wycieczka była super!
Agnieszka Wasilczyk

Instytut Rozwoju Personalnego GENSA

bardzo dziękujemy za przygotowanie dla nas tramwaju oraz przewodnika. Wszystko wypadło bardzo dobrze.
Emil Sójka

Horeca Service Sp. z o.o.

Witam,
jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty we Wrocławiu. Dziękujemy za super-przewodnika!
Dorota Erdmann-Kazimieruk

Witam!
Dziękuję za dobry poziom przewodnictwa!
Grzegorz Wądołowski

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za fachową i przemiłą obsługę, z której korzystałam wraz z grupą 30. czerwca br. Trasa bardzo dobrze zaplanowana. Grupa wróciła bardzo zadowolona. Pan Norbert przesympatyczny i bardzo profesjonalny. Mam nadzieję, ze będę mogła jeszcze skorzystać z usług WroclawCityTour.pl
Żaneta Wesołowska

Witam Panie Pawle!
bardzo dziękujemy za sympatyczną Panią przewodnik 😉 Wszyscy baaaaardzo zadowoleni 😉 Pozdrawiam serdecznie i do kolejnego spotkania we Wrocławiu!
Krystyna

bardzo dziękujemy za super usługę przewodnicką. Jesteśmy bardzo zadowoleni. I będziemy wszem i wobec sławili Państwa firmę
Katarzyna Milczarczyk

Bardzo dziękuję za współpracę. Nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni z wycieczki – przewodniczka pani Agnieszka zaskarbiła sobie ich wielką sympatię.”
Pozdrawiam
Katarzyna Wszół

Dziękuję bardzo. Pan przewodnik był super! Fakturę uregulujemy niezwłocznie.
Katarzyna Kusa

Jeszcze raz korzystając z okazji chciałby pięknie podziękować za fantastyczną przygodę i poznanie miasta w tak ciekawy sposób – panowie są do tego stworzeni! Widać, że praca to wasza pasja! Będę Państwa firmę polecać innym osobom. Z czystą przyjemnością.

Katarzyna Godlewska

Specjalista ds. obsługi klienta, Castrol Industrial

Dziękujemy bardzo za wspaniały nocny spacer! Bardzo nam sie podobało.”
Pozdrawiam
Dominika Kułygin

Human Resources

Szanowni Państwo,
w imieniu Zarządu naszej firmy dziękuję za zorganizowanie wycieczki po Wrocławiu.
Szczególne podziękowania chcemy złożyć przewodnikowi, którym nasi Goście byli zachwyceni.
Sądzę, ze oprócz uroku miasta jakim jest Wrocław – Państwa przewodnik w znacznym stopniu przyczynił się do tego, iż nasza wycieczka pozostanie niezapomniana.
Katarzyna Zwada

Asystentka Zarządu, Gebrüder Peters

Panie Marcinie,
dziękujemy serdecznie za wczorajszą wycieczkę. Dzieci były zachwycone Panem Norbertem a dorośli bardzo docenili jego wiedzę i umiejętność jej przekazywania w barwny i zajmujący sposób.
Będziemy Państwa usługi chętnie polecali.
Artur Jończyk

Dziękuję Panie Marcinie!
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc – nasz gość był zachwycony.
Pozdrawiam serdecznie!
Agata Piszczek

Office Assistance, BASF Polska Sp. z o.o.

Dziękuję,
wycieczka była bardzo, bardzo miła..
Agata Strompowska

Dzień dobry,
Panie Pawle, grupa była zachwycona wycieczką – proszę serdecznie podziękować naszemu przewodnikowi – był rewelacyjny!
Będę polecać Państwa w firmie.
Ania

Szanowny Panie,
bardzo dziękuje za możliwość odbycia sentymentalnej podróży tramwajem Babą Jagą. Moi rodzice byli zachwyceni – była to ich 50-ta rocznica ślubu.”
Jeszcze raz dziękuję.
Elżbieta Maciąg

Przede wszystkim chcę podziękować za usługę przewodnicką i za tak profesjonalne wykonanie tej usługi przez pana Piotra.”
Dziękujemy!
Przesyłam albertyńskie pozdrowienia
Anna Sarnecka

Dziękujemy za oprowadzanie naszej grupy. Pan Przewodnik był świetny! Profesjonalizm na najwyższym poziomie! A przy tym złapał świetny kontakt z grupą.”
Pozdrawiam serdecznie
Beata Krzysztofik

Pragnę podziękować Panu w swoim imieniu i całej mojej grupy za profesjonalną obsługę naszej wycieczki. Wszystko udało sie świetnie i następnym razem wiem do kogo sie zwrócić o zorganizowanie pobytu we Wrocławiu. Pan Norbert bardzo profesjonalnie i sympatycznie oprowadził grupę po mieście.”
Dziękujemy!!!
Iwona Wadas z grupą

Szanowni Państwo,
byliśmy bardzo zadowoleni z Pana Norberta, który w bardzo dobrym niemieckim z wielką znajomością miasta przybliżył nam atrakcje Wrocławia. Będziemy Państwa biuro polecać dalej.
Eugen Wyrobek

Parafia Św. Ducha w Schrobenhausen

W imieniu swoim i całej mojej grupy chciałam serdecznie podziękować za przygotowanie naszego pobytu we Wrocławiu. Wszystko udało się świetnie. i wróciliśmy b. zadowoleni – pani Ania – wspaniały przewodnik! Godny polecenia!
Ewa Spisak

Witam Panie Marcinie!
dopiero co wróciłem z wycieczki i jeszcze się porządnie nie rozpakowałem – ale chciałbym Panu bardzo podziękować, po raz kolejny – za wspaniałe pokazanie pięknego Wrocławia. Grupa bardzo zadowolona, Wrocławiem oczarowana, a co do pani Agnieszki – to brak słów!!! Najlepszym będzie: REWELACJA!!! jeszcze raz bardzo dziękuję, następnym razem oczywiście dzwonię i proszę panią Agnieszkę!
Krzysztof Garbicz

Dyrektor do spraw handlowych, Volvo Polska

Dzieciaki przedszkolne i Panie Nauczycielki zadowolone z wycieczki i Pana Przewodnika. Dziękuję!
Joanna Handziak-Buczko

Prezes Zarządu, CKZ Wrocław

Dzień dobry,
wspaniałe oprowadzanie!
Beata Krzysztofik

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych

Dzień dobry Panie Pawle,
dziękuję za pomoc w sprawnym zorganizowaniu wycieczki w zeszłym tygodniu. Mateusz okazał sie bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem, który elastycznie dobrał program do naszych indywidualnych potrzeb.
Michał Stanek

Witam,
chciałabym bardzo Państwu podziękować za zorganizowanie nam wspaniałej wycieczki po Wrocławiu. Przejażdżka zabytkowym tramwajem zrobiła na nas naprawdę duże wrażenie. Pan przewodnik okazał sie również znakomitym fachowcem i znawcą tematu.
Elwira Izdebska

asystent dyrektora, ING Bank Śląski S.A.

Bardzo Państwu dziękuje. Moja grupa z Niemiec, która zwiedzała Wrocław 17.10. z panem Krzysztofem była bardzo zadowolona. Dziękuję za miłą współpracę i mam nadzieję, że do następnego razu. Na pewno będziemy korzystać z Państwa usług!
Anna Hałajska

Witam,
dziękujemy za wspaniały pokaz Wrocławia. Pozdrowienia dla pana Norberta. rewelacyjny przewodnik.

Biuro Administracji Wojskowej Republiki Federalnej Niemiec

Wycieczka okazała sie wielkim sukcesem! Nasze przedszkolaki i uczniowie – zachwyceni. Dzięki barwnym opowieściom Pana Norberta odkryliśmy historię Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzieci wróciły do domów zachwycone i opowiadały rodzicom o krasnalach i pięknym Wrocławiu – ich krasnalowe rozmowy rozbrzmiewały w naszej szkole jeszcze przez kilka dni. Nasz przewodnik Pan Norbert to przesympatyczny człowiek – swoimi opowieściami potrafił zainteresować już nawet trzylatki – rozbudził ich wyobraźnię. Prezentuje wysoką kulturę osobista. Również i my byliśmy pod wrażeniem jego potężnej wiedzy. Współpraca z Państwem była udana – kontaktowaliśmy się mailowo i na każde moje pytanie – otrzymywałam szybko odpowiedź – co bardzo sobie cenię. Gdy się okazało, ze nasz autobus ma znaczne opóźnienie – panowie stanęli na wysokości zadania – zmieniając swoje plany – zaczekali umożliwiając naszym dzieciom podążanie szlakiem krasnali.
Judyta Urczyńska

ZSS Dzikowiec

Witam Panie Pawle,
na temat zwiedzania miasta z panem Norbertem mogę sie wyrazić jedynie w superlatywach – uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni ze świadczonej przez niego usługi. Doskonale przygotowany merytorycznie – bardzo ciekawie opowiadał… Jeśli w przyszłości mielibyśmy przyjemność odwiedzić Wrocław – to skorzystamy z Państwa usług!
Monika Sobczyk

Caritas Kieleckie Centrum Integracji Społecznej

Chciałam serdecznie podziękować za przemiłego pana przewodnika. Sposób w jaki opowiadał o Wrocławiu i historii miasta i Polski wzbudził duże zaciekawienie wśród naszych zagranicznych gości. Było ciekawie i wesoło. Gratuluję!
Joanna Nuszczyńska

Witam,
dzieci zmęczone – ale zadowolone! Dzięki wiedzy i podejściu Pana Norberta fantastycznie spędziły czas na poszukiwaniu krasnali. Będę polecać Państwa usługi!
Sylwia Cupioł

Dzień dobry!
Serdecznie dziękuję za profesjonalną obsługę oraz za wspaniałego przewodnika Pana Piotra.
Wioletta Tymczyn

Dzień dobry!
Przed chwilą zapłaciłem za fakturę przelewem. Grupa była bardzo zadowolona z przewodnika.
Artur Winiarski

Małopolska Travel

Witam! jesteśmy bardzo zadowoleni z przewodnika, który nas oprowadzał w dniu wczorajszym po Wrocławiu. Wykazał sie ogromną wiedzą na temat historii miasta, przedstawiając nam ją w przystępny sposób – nadmieniam, iż był z nami siedmiolatek, który był również bardzo zadowolony z wycieczki.”
Pozdrawiam
Anna Kaczmarek

Dziękuję serdecznie – usługa wykonana super! Wszyscy bardzo zadowoleni. Poleciłem juz Pańśtwa firmę koledze, który załatwia rejs dla kolegów z Japonii. Asystentka na pewno będzie sie z Państwem kontaktować.”
Życzę udanego wieczoru.
Krzysztof Kondys

Dzień dobry!
Dziękuję za wycieczkę!
Jarosław Kuriata

Specjalista ds. produkcji, GARDINIA ALUGARD Sp. z o.o.

Wielkie dzięki!
Jak zwykle było super!
Wojtek Szandula

Witam!
Bardzo dziękuję za wspaniały wieczór. Mimo małego spóźnienia wszystko sie udało. Goście przeszczęśliwi, Państwa usługa na bardzo wysokim poziomie …i na pewno to nie zasługa wiśnióweczki 😉 Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
Ewa Adamczyk

Assistant of Managing Director LKP, Leoni Kabel Polska Sp. z o.o.

Witam!
Chciałbym serdecznie podziękować za wczorajszą wycieczkę – wszystko wyszło bardzo dobrze, sympatyczny – świetny przewodnik, meleks również świetnie się sprawdził..
Brygida Pieczyk

Maco Pharma Polonia Sp. z o.o.

Dziękujemy za przewodnika Pana Piotra, opowiedział nam i przekazał mnóstwo informacji! Pokazał Wrocław z ciekawej strony!”
Pozdrawiam z pochmurnych dziś i zimnych Węgier
Alina Tóka

Bardzo dziękuję za przewodnictwo,
Pan Przewodnik bardzo ciekawie zapoznał nas z zabytkami Wrocławia,”
Pozdrawiam
Jolanta Urbanowicz

Witam serdecznie,
mieliśmy faktycznie najlepszego przewodnika. Pani Agnieszka nawiązała świetny kontakt z grupą. Stworzyła wspaniałą atmosferę zwiedzania. Potrafiła dostosować tempo zwiedzania do naszych możliwości jednocześnie realizując założony program – a nawet więcej. Bardzo chętnie pomagała mi w załatwianiu spraw formalnych, świetnie prowadziła naszego kierowcę po zawiłych ulicach Wrocławia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa oferty. I uważamy, ze to był nasz najlepszy wybór. Skorzystaliśmy również z Państwa propozycji obiadu w Bazylii – obiady, obsługa i posiłki były super. Pozostały nam miłe wspomnienia…”
Pozdrawiam w imieniu naszej całej grupy
Feliks Bąk

Dziękuje bardzo, goście byli bardzo zadowoleni!
Joanna Michalska

Schenker Sp. z o.o.

Dzień dobry Panie Pawle,
w imieniu Niemiecko-Polskiego Chóru w Bremen chciałbym raz jeszcze podziękować za współprace. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej wycieczki w dniach 24-25.05. i czas spędzony z przewodnikiem – Panem Norbertem. Pan Norbert był bardzo dobrze przygotowany i opowiedział nam nie tylko o zabytkach Wrocławia – ale także o różnych ciekawostkach związanych z miastem – i potrafił dopasować program do potrzeb naszej grupy. Swoją osobowością wpłynął również pozytywnie na dynamikę naszej grupy. Pan Norbert bardzo szybko pozyskał naszą sympatię. Z naszej strony będziemy zawsze polecać wasze biuro WroclawCityTour.pl”
Przesyłam serdeczne pozdrowienia z Bremen
Barbara Holub

Bardzo sympatyczna pani przewodnik, więc z przyjemnością także na Państwa ręce przekazuje podziękowania od całej grupy.”
Pozdrawiam i dziękuję
Wojciech Frankowski

Dzień dobry!
Tak sie dopytywałam o przewodnika, ze postanowiłam napisać, że zaproponowaliście nam Państwo naprawdę dobrego fachowca. Dziękujemy! Jeśli chodzi o tramwaj, nagłośnienie słychać trochę gorzej w drugim wagonie. Na szczęście przewodnik uratował sytuację i cześć drogi jechał w jednym wagonie a z powrotem w drugim i wszyscy mieli możliwość wysłuchania jego ciekawych historii
KMS

Panie Pawle,
w imieniu własnym jak i klienta Dave Conder pragnę bardzo serdecznie podziękować za wycieczkę oraz za sprawny przepływ komunikacji. Wszystko WYSZŁO IDEALNIE, jak zostało mi przekazane, także jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.
Magdalena Błaszczak

Dzień dobry,
dziękujemy za usługę przewodnicką w dniu 19.06. Dzieci były bardzo zadowolone.
Magdalena Zalewska

GOK Krzepice

Panie Pawle,
jestem po rozmowie z Klientką, baaardzo chwaliła! Więc i ja dziękuję za organizację i proszę przekazać podziękowania przewodnikowi Michałowi!
Karolina Kubiak

Witam Panie Pawle!
Wycieczka i przewodnik – REWELACJA!!!!’
Bardzo dziękuję!
Ewa Hałapacz

Specjalista ds. personalno-administracyjnych, Pilkington IGP Sp. z o.o.

Chciałabym podziękować za współpracę i za wspaniałych przewodników.”
Pozdrawiam
Jolanta Wierzbicka

Specjalista ds. Plac i Kadr, NUTRICIA

Dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę wycieczki.
Z. Lewicka

Witam,
dziękujemy bardzo za wycieczkę. Goście byli pod wrażeniem.
Anna Klepacka

Assistant Plant Manager, Clinico Medical Sp. z o.o.

Witam serdecznie Panie Pawle,
jest mi niezmiernie miło, że mogę napisać parę słów o Waszej firmie oraz usługach przez Was wykonywanych. Podczas moich wyjazdów szkolnych z młodzieżą miałam okazję dwa razy współpracować z WroclawCityTour.pl – nasz przewodnik zawsze odznaczał się wysokimi kwalifikacjami merytorycznymi – a dokładnie ogromnym zasobem wiedzy nie tylko historycznej ale także współczesnej. Szeroka i usystematyzowana wiedza zarówno ogólna jak i fachowa – a także doskonała znajomość miasta pana Norberta pozwala na dostosowanie tempa zwiedzania do możliwości kondycyjnych i ruchowych uczestników. Przewodnik wzbudził zainteresowanie wśród naszej młodzieży – zadawali mnóstwo pytań, na które Pan Norbert z przyjemnością odpowiadał. Jestem usatysfakcjonowana. Jeśli będzie mi dane jeszcze kiedyś przyjechać do Wrocławia – to tylko z WroclawCityTour.pl. Z czystym sumieniem mogę zaprosić do skorzystania z usług i polecić Państwu WroclawCityTour.pl”
Joanna Melerska

Dzień dobry,
dziękujemy serdecznie za wycieczkę – bardzo dobra!”
Patrycja Pruchnicka

AmRest Sp. z o.o.

na wstępie chciałem podziękować za super przewodnika. Grupa była bardzo zadowolona. Pan Maciej był przygotowany zarówno merytorycznie jak i językowo. Życzę Wam, aby Wasza firma utrzymała ten wysoki poziom!
Krzysztof Szkaradziński

Drogi Panie Pawle,
chciałabym bardzo serdecznie podziękować za bardzo kompetentne wykonanie naszego zlecenia i za miłą współprace. Oprowadzanie po Wrocławiu z przemiłym panem Norbertem w pełni usatysfakcjonowało naszych studentów i było najlepszą reklamą Państwa usług!

TU Dresden Fakultät Sprach-, Literatur- und Kulturwissenschaften Institut für Slawistik

Witam serdecznie,
uprzejmie dziękujemy za miły spacer po Wrocławiu z przesympatyczną panią przewodnik!”
Z pozdrowieniami z Poznania!
Magdalena Konopska

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu

Bardzo dziękuje za organizację wycieczki po Wrocławiu – grupa była bardzo zadowolona.
Marcin Demczuk

Senior Manager Demand Planning EuRoMea, Mattel Poland

Witam! Chciałbym serdecznie podziękować za super zwiedzanie, grupa była zachwycona, opiekunowie zafascynowani, właśnie trwa licytacja, kto ma lepsze zdjęcia krasnali. Bardzo dziekuje panu Piotrowi za Duże Brawa – będę polecać zawsze i wszędzie Państwa biuro.”
Pozdrawiam
Joanna Godawa

W imieniu moich uczniów, gimnazjalistów z Sarnak serdecznie dziękuję Panu Przewodnikowi za dwugodzinny wieczorny spacer po Wrocławiu. Miejsca, które odwiedziliśmy i wiedza, którą nam przekazał Pan Przewodnik w tak przystępny i ciekawy sposób z pewnością pozostaną długo w naszej pamięci.”
Pozdrawiam
Jolanta Chromiec

Dzień dobry panie Marcinie!
Grupa była BARDZO zadowolona z oprowadzania przez Pana Norberta. Ogromny profesjonalizm, wiedza, poczucie humoru. Super! Bardzo dziękuje!
Justyna Dzbenska

Cap Gemini Deutschland

Witam serdecznie
Wycieczka bardzo się udała, zarówno my jak i nasi goście zadowoleni. Dziękuję zatem bardzo za organizację.”
Pozdrawiam
Beata Baranowska

Witam pana!
Dostałem informację od Klausa, że wycieczka bardzo się podobała. Panowie byli zachwyceni!
Bardzo dziękuje i gratuluję profesjonalizmu!
Jacek Witwicki

Witam,
chciałabym podziękować Państwu za profesjonalne przygotowanie i wykonanie usługi. Nasi goscie byli bardzo zadowoleni z wycieczki i wyrażali duże uznanie dla wiedzy i zaangażowania.
Agnieszka Malska

AOR/Sekretariat GF

Witam,
chciałabym w imieniu wszystkich uczestników raz jeszcze serdecznie podziękować Norbertowi,
który ze swoich obowiązków wywiązał się perfekcyjnie.
Sławomir Zdrenka

Pozdrawiam serdecznie,
dziękuję za wycieczkę, była bardzo fajna!”
Dziękuję
Piotr Bienkowski

Dziękuję za ciekawą wycieczkę.
Tomasz Rogalski

TUiR Warta S. A.

Właśnie wróciliśmy z wycieczki. Było wspaniale, wszyscy zadowoleni. Proszę w moim imieniu podziękować raz jeszcze Agnieszce i Krzysztofowi. Dobra robota! pani Agnieszka, spokojna, ułożona o anielskim głosie a pan Krzysztof szybki ale z pomysłem – uczynny i bardzo miły.’
Dziękuję za współprace.
Julita Szmuga

Dziękuję bardzo za wycieczkę – było super! Pan Maciej jest świetnym przewodnikiem 😉 Na pewno będę pamiętać o Was przy okazjo organizacji następnych wycieczek.
Kamila Baszczyn-Zwierzańska

Witam,
chciałabym serdecznie podziękować za świetnie wykonaną prace p. Agnieszki, która oprowadziła nas po Wrocławiu w piątek 15. kwietnia. jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ usłyszeliśmy rzetelne informacje, dużo ciekawostek i historyjek. Pani b. sympatyczna i z poczuciem humoru, naprawdę SUUUPER! Dziękujemy!
Mariola Zięba

Bardzo dziękuję za fachową obsługę przewodnicka w wykonaniu p. Michała. Moi gimnazjaliści byli bardzo zadowoleni. Dziękuję!
Karolina Skowrońska

Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Serdecznie dziękuję za zorganizowanie wycieczki zabytkowym tramwajem i obsługę fantastycznego przewodnika
Magdalena Anioł

AnQa Sp. Jawna E. Kowalska D. Szczepańska

Witam! W imieniu opiekunów i uczniów chciałabym podziękować za profesjonalnie zorganizowaną wycieczkę po ulicach i zabytkach Wrocławia. Mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś będę miała okazje skorzystać z Państwa usług. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
I. Kądziołka

Dziękuję za wspaniałą organizację! Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Matthias Maurer

Szanowni Państwo,
pragnę w imieniu własnym jak i grupy z Ukrainy podziękować p. Piotrowi za wspaniale spędzony czas we Wrocławiu 4.08.
Bożena Magnowska

Panie Pawle!
dziękujemy za fantastyczną wycieczkę po Wrocławiu!”
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam cieplutko
Mariola Banaszczyk

Dzień dobry,
chciałabym bardzo podziękować P. Piotrowi za bardzo miłą wycieczkę. Portugalczycy byli zachwyceni. Wrocław ich oczarował. Wszędobylskie skrzaty też.”
Dziękuję!
Monika Ilecka-Folcik

Akademia Wychowania Fizycznego

wycieczka Szlakiem krasnoludków – dzieci były bardzo zadowolone, znaleźliśmy 51 krasnoludków, ten ostatni siedział na skrzynce pocztowej na poczcie – dzieci były bardzo zaskoczone kiedy go ujrzały wrzucając kartki. Przewodnik bardzo miły, od razu nawiązał kontakt z dziećmi.
Zofia Rudzińska z wnukami

Chciałam jeszcze przekazać, że wczorajsza wycieczka była w opinii uczestników świetna! Więc pochwała dla przewodnika!
Dorota

CapGemini Poland

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki i z tego jak Pani Krystyna nas oprowadziła. Na pewno w przyszłości skorzystamy z Państwa usług. Jeszcze raz dziekujemy
Aleksandra Radziwon

Chciałam serdecznie podziękować w imieniu grupy za usługę oprowadzania po Wrocławiu. Grupa wróciła zauroczona przewodnikiem i jego profesjonalizmem. Dziękuję i mam nadzieję, ze kolejna wróci również zadowolona.
Justyna Pogoda

BT Travel Art Hanna Durkacz

Dziękujemy za udaną przejażdżkę tramwajem i cudowną Panią Przewodnik!

SP Nr 5 Nowy Targ

Witam serdecznie panie Pawle,
chciałam serdecznie podziękować za zorganizowaną wycieczkę oraz tym bardziej pochwalić przewodnika Pana Macieja. Grupa bardzo doceniła sposób w jaki opowiadał i mówiła o nim tylko w samych superlatywach.
Katarzyna Gadomska

ACORA Events

Panie Pawle,
w imieniu swoim oraz studentów chciałabym serdecznie podziękować za wspaniały spacer oraz bardzo sympatycznego i kompetentnego przewodnika, który tak dobrze mówił po niemiecku. To nie jest wbrew pozorom takie proste znaleźć przewodnika, który tak dobrze mówi po niemiecku i potrafi w ciekawy sposób opowiadać.
Mgr. Ewa Joanna Kęsik

Universität Salzburg

serdecznie dziękuję za ciekawą wycieczkę 21.06. po Wrocławiu. Austriacy byli bardzo zadowoleni.
Urszula Kulińska

Vice-Präsident, Research and Engineering Center Sp. z o.o.