PolishGermanEnglish

Przejażdżki z przewodnikiem po Wrocławiu

Indywidualne przejażdżki po Wrocławiu z przewodnikiem w cenie już od 299 zł/grupę. Wycieczki po Wrocławiu meleksem, tramwajem zabytkowym i segwayem.

Nr 015A Klasyczna przejażdżka meleksem (2h)

Nr 015A Klasyczna przejażdżka meleksem (2h)

Klasyczna przejażdżka meleksem 2-godzinna wycieczka nowoczesnym meleksem po Wrocławiu z przewodnikiem. Najpiękniejsze zabytki i atrakcje Wrocławia: Stare Miasto, Ostrów Tumski, Dzielnica Żydowska, Promenada nad Odrą, Most Grunwaldzki, Hala Stulecia, fontanny i ZOO. 20 największych atrakcji Wrocławia!

czytaj dalej
Nr 015B  Night city tour  Wycieczka meleksem (2h)

Nr 015B Night city tour Wycieczka meleksem (2h)

Night city tour – nocna przejażdżka meleksem po Wrocławiu – 2-godzinna przejażdżka po zmroku z kierowcą-przewodnikiem. Największe atrakcje Wrocławia w dwie godziny! W programie przepięknie oświetlone wrocławskie Stare Miasto i przejazd do Hali Stulecia na pokaz fontanny multimedialnej Na Pergoli.

czytaj dalej
Nr 015C PRL-u dawny czar!  Wycieczka meleksem (2h)

Nr 015C PRL-u dawny czar! Wycieczka meleksem (2h)

PRL-u dawny czar! Wrocław za czasów komunizmu 2-godzinna wycieczka meleksem z licencjonowanym przewodnikiem. Podróż w czasie do okresu PRL-u w Polsce. Mieszkańcy Wrocławia, ich życie, rozrywki i zmagania z polską rzeczywistością lat 60/80-tych. Przejażdżka z dawnymi fotografiami! Daj się zaskoczyć! Zapraszamy

czytaj dalej
Nr 015D Festung Breslau 1945  Wycieczka meleksem (2h)

Nr 015D Festung Breslau 1945 Wycieczka meleksem (2h)

Festung Breslau 1945 (Twierdza Wrocław) 2-godzinna wycieczka meleksem z przewodnikiem. Podróż w czasie do przedwojennego miasta Breslau. Wyzwolenie Wrocławia i bitwa o Festung Breslau Czas wojny w mieście. Bunkry i schrony przeciwlotnicze. Miejsca, które na zawsze zniknęły z krajobrazu miasta.

czytaj dalej
Nr 015E  Wrocław city of future  Wycieczka meleksem (2h)

Nr 015E Wrocław city of future Wycieczka meleksem (2h)

Wrocław city of future – nowe spojrzenie na miasto 2-godzinna wycieczka nowoczesnym meleksem po Wrocławiu z przewodnikiem. Wrocław jako europejska metropolia młodych ludzi – tętniąca życiem, pełna nowoczesnej architektury i wielu technicznych rozwiązań.

czytaj dalej
Nr 016B Przejażdżka tramwajem Mikołaj (do 13 os -1,5h)

Nr 016B Przejażdżka tramwajem Mikołaj (do 13 os -1,5h)

Przejażdżka tramwajem Mikołaj (do 12 os.) 1,5-godzinna przejażdżka małym tramwajem zabytkowym „N-ka” z licencjonowanym przewodnikiem. Romantyczna podróż w czasie do Wrocławia z lat 50-tych. W programie wrocławska Starówka, Ostrów Tumski, Most Grunwaldzki i Hala Stulecia.

czytaj dalej
Nr 017 Przejażdżka segwayem (2h)

Nr 017 Przejażdżka segwayem (2h)

2-godzinna przejażdżka sagwayem (ninebotem) z sympatycznym przewodnikiem. Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Starówki na stabilnych 2-kołowych pojazdach elektrycznych z żyroskopem. Już po kilku minutach treningu rozpoczynamy samodzielną jazdę! Zapraszamy wszystkich już od 16 roku życia.

czytaj dalej
Nr 018 Przejażdżka trójkołowcem elektrycznym (2h)

Nr 018 Przejażdżka trójkołowcem elektrycznym (2h)

2-godzinna przejażdżka trójkołowcem Nitro Scooters z sympatycznym przewodnikiem. Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Starówki na stabilnych 3-kołowych pojazdach elektrycznych. Przejażdżka przypomina jazdę na trzykołowym rowerze! Zapraszamy wszystkich już od 14 roku życia.

czytaj dalej
Nr 019 Przejażdżka rowerem (3h)

Nr 019 Przejażdżka rowerem (3h)

3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem. Najpiękniejsze zabytki wrocławskiej Starówki, Ostrów Tumski, Dzielnica Żydowska, przejazd Promenadą nad Odrą, Most Grunwaldzki, Hala Stulecia i Park Szczytnicki. To zdrowy i wygodny sposób obejrzenie największych atrakcji Wrocławia. na Zapraszamy!

czytaj dalej
Nr 020 Przejażdżka autobusem RETRO (2h)

Nr 020 Przejażdżka autobusem RETRO (2h)

Przejażdżka autobusem RETRO (Jelcz 043 w wersji „Ogórek” lub „Fredruś”) 2-godzinna wycieczka po Wrocławiu z przewodnikiem zabytkowym RETRO autobusem z lat 60. Do wyboru: autobus otwarty „Ogórek” lub zamknięty „Fredruś” dla grup do 41 os. Trasa: Stare Miasto, Ostrów Tumski, Hala Stulecia, stadion Euro 2012, drapacz chmur – wrocławski Sky Tower i Most Rędziński.

czytaj dalej

Masz pytania?

Napisz do nas: kontakt@wroclawcitytour.pl
Wyślij wiadomość SMS/WhatsApp: +48 513 946 946
Zadzwoń: +48 513 946 946