WroclawCityTour.pl

Wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu i Dolnym Śląsku

NIP 911 103 20 48
REGON 021161764
Telefon +48 513 946 946 (9.00 - 21.00)
E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
WWW www.WroclawCityTour.pl
Konto bankowe PKO Bank Polski S.A.
Oddział 34 we Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 50
50-077 Wrocław
PL 61 1440 1156 0000 0000 1127 8949
Swift Code BPKOPLPW (Poland)

 

WroclawCityTour.pl kompleksowa organizacja pobytu

W naszej ofercie:
? usługi przewodnickie i pilotażowe po Wrocławiu i Dolnym Śląsku
? wycieczki tematyczne
? wycieczki z degustacją
? wycieczki dla dzieci ze zwiedzaniem fabryki lizaków
? wycieczki dla młodzieży szlakiem wrocławskim krasnali
? wycieczki z mapkami zadaniowymi i książeczkami
? wycieczki dla seniorów i grup pielgrzymkowych
? przejażdżki meleksami po Wrocławiu
? przejażdżki tramwajami zabytkowymi po Wrocławiu
? rejsy parostatkami i gondolami po Odrze
? rezerwacja biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji
? wycieczki objazdowe po Dolnym Śląsku
? informacja turystyczna

W ramach usług polecimy także:
? regionalną restaurację lub kawiarnie
? odpowiedni hotel, hostel, pensjonat lub schronisko młodzieżowe
? usługi transportowe po Wrocławiu i Dolnym Śląsku

Zaproponujemy jak spędzić wieczór we Wrocławiu:
? Opera Wrocławska
? Teatr Muzyczny Capitol
? Filharmonia Wrocławska
? Formum Muzyki
? Teatry i kina
? Kluby Muzyczne

 

Historia i działaność firmy od 2007 roku

?Firma WroclawCityTour.pl powstała w roku 2007 w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Działanie 2.5. ?Promocja przedsiębiorczości? we Wrocławskiej Szkole Przedsiębiorczości dla Starterów.

Nasza pasja to Wrocław i Dolny Śląsk! Jako pierwsi we Wrocławiu wprowadziliśmy do oferty sprzedaż pakietową usług turystycznych. Poza spacerami pieszymi zaoferowaliśmy zwiedzanie stolicy Wrocławia zabytkowymi tramwajami, meleksami, rikszami, zabytkowymi samochodami oraz rejsy statkiem, parostatkiem, gondolą i motorówką.

Już od samego początku działania skoncentrowaliśmy się na prowadzeniu usług przewodnickich z wykorzystaniem najnowszych technologii w zakresie oprowadzania grup turystycznych. Aby uprzyjemnić turystom zwiedzanie firma korzysta z najnowszego systemu transmisji bezprzewodowej głosu TourGuide 2020 niemieckiej firmy Sennheiser.

Współpracujemy także z polskimi, niemieckimi, szwajcarskimi i austriackimi biurami podróży i agencjami turystycznymi organizującymi wyjazdy turystyczne do Wrocławia i na Dolny Śląsk. Wspólnie z dziennikarzami niemieckiego radia ?Hessischer Rundfunk? i ?ARD 1? firma WCT.pl zrealizowaliśmy cykl reportaży o Wrocławiu i Dolnym Śląsku prezentującym miasto, region i jego ofertę turystyczną.

W dniu  6.02.2009 nasza firma WroclawCityTour.pl zajęła pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy podmiot turystyczny regionu Dolnego Śląska w kategorii TOUROPERATOR zorganizowanym przez Dolnośląską Organizację Turystyczną i Gazetę Wrocławską Polska The Times. (?Najlepsze Dolnośląskie?) Dziękujemy organizatorom konkursu za wyróżnienie. Jest nam ogromnie milo, że nasza praca na rzecz promocji turystyki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku została doceniona. Dziękujemy także współpracującym z nami przewodnikom i pracownikom firmy za wspólny sukces oraz wszystkim klientom za zaufanie, jakim obdarzyli WroclawCityTour.pl!? (Marcin Robak, właściciel firmy)

 

Description: CERTYFIKAT