Formularz rezerwacji wycieczki

Jeśli podoba ci się nasza oferta - zarezerwuj wycieczkę już dziś!

W celu zarezerwowania terminu na wybraną wycieczkę prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji. Ze względów organizacyjnych prosimy o zamawianie wycieczek przynajmniej 1 dzień przed planowaną datą przyjazdu. W przypadku przejażdżek zabytkowym tramwajem na 3 dni przed planowaną datą przyjazdu.

Po otrzymaniu od Państwa wypełnionego formularza rezerwacji prześlemy potwierdzenie rezerwacji na podany adres mailowy. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Płatność za usługę realizowana jest gotówką u przewodnika lub przelewem na konto firmy. W dniu usługi wystawimy fakturę VAT, którą przekażemy grupie przez naszego przewodnika lub prześlemy drogą pocztową na adres podany w formularzu rezerwacji.

Wycieczkę można także zarezerwować wpłacając 100 zł zaliczki na podane poniżej nasze konto bankowe. Bardzo prosimy o podanie w nazwie przelewu numeru wycieczki, dnia i godziny rozpoczęcia wycieczki. Po otrzymaniu zaliczki wyślemy elektroniczne potwierdzenie rezerwacji. Przed wysłaniem zaliczki prosimy o informację!

Nasze konto bankowe:

WroclawCityTour.pl
PKO BP
Oddział 34 we Wrocławiu
ul. Kazimierza Wielkiego 60
50-077 Wrocław
IBAN PL 61 1440 1156 0000 0000 1127 8949
Swift Code BPKOPLPW (Poland)

REZYGNACJA Z USŁUGI: Rezerwując wycieczkę klient akceptuje warunki rezygnacji z zamówionej usługi. Rezygnacja możliwa jest w terminie do 24 godzin przed rozpoczęciem wycieczki. Prosimy o wysłanie maila i sms'a z informacją o rezygnacji z usługi! ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) oraz tel. 513 946 946. W przypadku nie dotrzymania terminu rezygnacji za niezrealizowaną usługę wystawimy fakturę VAT i prześlemy ją na adres wskazany w formularzu rezerwacyjnym lub korespondencji mailowej, Płatność przelewem w terminie do14 dni. / UWAGA: W przypadku wycieczek tramwajem zabytkowym i autobusem a także wycieczek z rezerwacja miejsc do ?Panoramy Racławickiej? i ?SkyTower? - rezygnacja z usługi w terminie krótszym niż 3 dni przed realizacją usługi wiąże się z obowiązkową pełną opłatą za zamówioną usługę według cen dostępnych na naszej stronie WWW.